Найголовніше про «попередження за пропуски без поважних причин» Працівник повинен своєчасно повідомити роботодавця. Попередження має бути письмовим і чітко сформульованим. Працівник має право на відповідь. Припинення зазвичай дозволяється лише після кількох попереджень.
Будь-хто, хто прогулюється без виправдання, явно порушує свої договірні зобов’язання. Однак роботодавець не може просто розірвати договір; Як правило, він повинен спочатку зробити попередження, перш ніж припинити без попередження. Лише в деяких випадках попередження непотрібне.
У принципі, відсутність без поважних причин може бути підставою для негайного припинення. Однак, як правило, простої відсутності недостатньо. Навпаки, попередження має бути зроблене заздалегідь. Однак, якщо працівник все ще не з’являється, незважаючи на попередження, це є підставою для негайного звільнення.
Прогул без поважних причин не є підставою для негайного звільнення. Роботодавець не може звільнити без попередження працівника, який відсутній у робочий день без причин, але повинен попередньо зробити попередження. Це також стосується випадків, коли трудові відносини були лише припинені два дні складається.
Відповідно до розділу 2 Закону про безперервну виплату заробітної плати (EFZG), працівники, які відсутні без причин в останній робочий день перед або в перший робочий день після державних свят, відсутність права на оплату за ці державні свята.
Зменшення зарплати у разі прогулу без поважних причин. Якщо працівник не прийшов на роботу, керівник не може безпосередньо утримати денну зарплату. Проте, якщо хтось відсутній без виправдовування протягом тривалого періоду часу, може бути дозволено зниження зарплати.