Поради на всі випадки Українцям Навіщо використовувати підшкірну ін’єкцію в шкірну складку?

Навіщо використовувати підшкірну ін’єкцію в шкірну складку?

Тримаючи голку над шкірною складкою, можна виміряти товщину підшкірного шару сполучної тканини і, отже, глибину ін’єкції..

Шкіра повинна бути чистою, але її не потрібно дезінфікувати, якщо це не було погоджено з вами. Введіть голку в шкірну складку одним рухом, тримаючи шприц вертикально; голка повинна бути введена в шкіру до упору. Обережно спорожніть шприц, включаючи повітряний міхур (за допомогою готового шприца).

Найбільш поширеною технікою внутрішньом’язової ін’єкції є перпендикулярна техніка. Голку вводять перпендикулярно м'язовій тканині через натягнуту шкіру.

Хоча підшкірні ін’єкції загалом вважаються безпечними, існують деякі можливі ускладнення, про які слід знати медичним працівникам. Деякі з найпоширеніших ускладнень: біль або подразнення в місці ін’єкції, ліпогіпертрофія та інфекції.

Наприклад, у випадку внутрішньом’язового введення інсуліну це може призвести до небезпечної для життя гіпоглікемії. При введенні ін'єкцій – через чисту шкіру дезінфікувати не потрібно.

Половина зафіксованої шкірної складки становить товщину підшкірної сполучної тканини. Тримаючи голку над шкірною складкою, можна виміряти товщину підшкірного шару сполучної тканини і, отже, глибину ін’єкції..

Related Post

Що робить буряк для організму?Що робить буряк для організму?

Прийом буряків корисний при колітах, виводить вітри. Буряк, особливо її сік, використовується у російській народній медицині при застудах, туберкульозі легень, епілепсії, гіпертонії. Сік у вигляді клізм використовують як проносний засіб.

Чому Блювота кита така дорога?Чому Блювота кита така дорога?

Вона високо цінується у парфумерії, використовується як фіксатор запаху. Зрідка використовується як ароматизатор також у традиційній медицині та в гомеопатії. У середньовічній Європі та Сході амбре приписувалися лікувальні властивості, її

Що можна розповісти про шкіру?Що можна розповісти про шкіру?

Функції шкіри: Захисна (від механічних пошкоджень, від втрати води, від УФ променів, від патогенних (що викликають захворювання) мікроорганізмів). Видільна (із згодом виділяються продукти азотистого обміну, надлишок солей). Терморегуляція (підтримка постійної