Сказ зустрічається майже в усьому світі. Більшість країн Європейського Союзу, Австралія, Нова Зеландія та Японія однак вважаються вільними від сказу. Завдяки широкомасштабним кампаніям із використанням приманок для вакцинації сказ було ліквідовано у лисиць у Швейцарії. 4 квітня 2024 р.
В Іспанії існує загроза захворювання на сказ на північноафриканських територіях Сеута і Мелілья – решта країни (материкова частина, Балеарські та Канарські острови) вважається вільною від сказу.
Окрім Німеччини, більшість країн Європи також отримали статус «вільних від сказу» (вільних від наземного сказу).. Однак сказ диких і домашніх тварин залишається проблемою в країнах Східної Європи, таких як Білорусь, Молдова, Україна та Російська Федерація.
Вони також довгий час вважалися вільними від наземного сказу Іспанія (не північноафриканські ексклави Мелілья та Сеута), Португалія, Велика Британія, Ірландія та скандинавські країни.
Іспанія є вільною від наземного сказу з 1978 року . Однак завдяки своєму географічному розташуванню він являє собою міст для імпортних випадків з такого ендемічного континенту, як Африка, до Європи. Вакцинація проти сказу у собак є важливим засобом профілактики цього зоонозного захворювання.
Усі міжнародні мандрівники повинні бути повністю вакциновані проти кору вакциною проти кору, паротиту та краснухи (MMR), включаючи ранню дозу для немовлят віком від 6 до 11 місяців, відповідно до рекомендацій CDC щодо вакцинації проти кору для міжнародних подорожей. . На Канарських островах нечасто зустрічаються хворі на сказ собаки .