Як Інтернет змінив мову?** Використання емодзі та нових слів в Інтернеті не впливає на письмову мову. Інтернет змінив мову: нові слова, більше письмових текстів, використання емодзі та загалом більш неформальна письмова мова.
Складність змінених мовних абревіатур характеризується абревіатурами, англіцизмами, смайлами, розмовною мовою та акронімами. Крім того, втрата відчуття мови, граматики, орфографії та словникового запасу є разючою.
Тоді як зміна мови відбувалася стабільно, але повільно, змінено світ змінюється завдяки Цифровізація швидше сьогодні – а разом з цим і Мова. Також використовуються емодзі, GIF-файли, меми та абревіатури, такі як LOL або OMG наш спосіб спілкування.
Завдяки регулярному контакту з соціальними мережами може швидко виникнути вплив, який також відбивається на їхній мові. Багато слів скорочено або замінено смайликами. Використання англіцизмів також значно зросло завдяки сучасним ЗМІ.
На думку експертів, цифрова комунікація в першу чергу призводить до збільшення неологізмів (26%). «Нові можливості спілкування через SMS, чат, електронну пошту, Facebook і Twitter призвели до того, що більше людей пишуть і читають приватніше, ніж будь-коли раніше», — пояснює викладач німецьких досліджень д-р.
У літературі часто виділяють три основні чинники вивчення нової мови: Мотивація, можливості навчання та ефективність навчання. Однак ці досить абстрактні конструкції не так легко виміряти емпірично.