Будь-яка вільна тканина спричинить натирання під час їзди. Бретелі досить надійні, тому вони не спадають з плечей. Велосипедна майка має щільно прилягати, а манжети повинні бути досить щільно прилягаючими, щоб уникнути натирання, але й не в’язатись у руку…думайте, щільніше, ніж футболка, але менш щільно, ніж базовий шар.
Для крою велоспорту «щільно, але не туго” є ключовим. Тканина, що летить, створює опір і заважає вам під час поїздки. Що ще гірше, він треться об шкіру, викликаючи хворобливе натирання. Щоб досягти оптимальної посадки трикотажу, вам потрібно прийняти поняття дуже щільного прилягання.
Під час їзди він трохи підніметься. Якщо будь-який матеріал звисає з кінця вашого ліктя або якщо кінець рукава проходить за лікоть, він завеликий. Якщо ви бачите зморшки або складки навколо плечей і грудей, це занадто великий розмір. Якщо вам важко перенести його через біцепс або плече, напевно футболка замала.
Вирок. Зрештою, вам підійде той, який не відволікає вас від гри, тож це може бути вузька або вільна майка. З точки зору ефективності, ми думаємо більш облягаючий трикотаж краще, останній є ідеальним, оскільки він поєднує в собі гнучкість і комфорт.
Виявляється, є причина, чому багато байкерів (як професіоналів, так і аматорів) носять ці обтягуючі, облягаючі майки: чим ближче прилягання, тим менший опір вітру ви відчуватимете через додатковий матеріал, який летить на вітрі. Цей опір повітря сповільнить вас і забере частину енергії під час довших поїздок.
чому Велосипедний одяг створений, щоб облягати: Аеродинаміка: Однією з головних причин облягаючого велосипедного одягу є зменшення опору повітря. Вільний одяг створює опору, що може уповільнити вас. Тісний одяг облягає ваше тіло, мінімізуючи опір вітру та збільшуючи швидкість.