Що таке закони сприйняття? це закони сприйняття Принципи, які описують, як ми сприймаємо наше оточення. Особливо для подразників, які можна сприймати по-різному, вони забезпечують правила, які з цих інтерпретацій є більш імовірними для досвіду.
The Закон Близькість змушує нас сприймати зображення та текст ліворуч як пов’язані одне з одним. Однак праворуч елементи розташовані надто далеко один від одного. Люди схильні асоціювати зображення із зображенням, а текст із текстом, оскільки ці елементи виглядають однаково (Закон подібності).
Закон подібності говорить що ми сприймаємо подібні елементи як належні разом. Немає значення, до якої властивості відноситься подібність. Наприклад, це може бути колір, форма, текстура, розмір, швидкість, напрямок руху тощо.
Закон близькості Коли ви групуєте елементи та свідомо обираєте відстані, ви використовуєте закон близькості. Елементи, розташовані близько один до одного, сприймаються як належні разом. Неважливо, горизонтальна чи вертикальна відстань.
Закон гарного тону – також званий законом стислості – описує, як наше сприйняття розбиває об’єкти на найпростіші можливі структури на основі стислих ознак. Приклад: ми навряд чи можемо описати наступну форму, не розбиваючи структури.
Сприйняття у вузькому біологічному розумінні є процес отримання та обробки сенсорної інформації або Стимуляція через органи чуття. У розширеному фізіологічному сенсі термін сприйняття також включає обробку та інтерпретацію сенсорних подразників.