Наша нервова система запускається фізичними та психічними відчуттями розслаблення (як-от зниження частоти серцевих скорочень і напруги м’язів), що суперечить інтуїції стимулюванню ще більшого почуття тривоги. Підсвідомо ми боїмося переходу від релаксації до інтенсивних негативних емоцій, тому ми противимося спробам релаксації.
Чому тривога іноді посилюється, коли все спокійно? У часи затишшя, ми більше рефлексивні та більше в контакті з собою. У нас є момент, щоб підвести підсумки того, як ми живемо, і порівняти це з тим, як ми б хотіли. Якщо вони не збігаються, ми можемо відчувати деяку тривогу.
Ваші емоції вібрують повільніше, коли ви слухаєте повільну, спокійну музику, і швидше, коли ви слухаєте музику зі швидким темпом. Отже, ви відчуваєте себе емоційно, тому що ви перебуваєте в зоні певних хвиль емоцій, таких як примхливість, смуток, біль і турбота під час прослуховування спокійної музики. Дякуємо за A2A!
Проте дослідження показують, що музика також може спричиняти шкідливі наслідки, особливо коли мова йде про жування. Коли людина зосереджується на негативних думках або почуттях, це може сприяти розвитку депресії та тривоги або погіршувати існуючі умови.
Отже, відчуття тривоги щодо звуку чи відчуття просто свідчить про це вже була прихована течія або схильність до тривоги. Спочатку це може здатися неприємною новиною, але це частина процесу усвідомлення, відпущення.
Фразу «заспокойся» можна трактувати як наказ або наказ. Люди зазвичай не люблять, коли їм говорять, що їм робити, особливо коли вони вже почуваються вразливими або вийшли з-під контролю. Коли комусь кажуть заспокоїтися, він може відчувати, що ним керують або опікуються.