У відносинах, спілкуванні дозволяє пояснити комусь іншому, що ви відчуваєте та які ваші потреби. Акт спілкування не тільки допомагає задовольнити ваші потреби, але й допомагає вам бути пов’язаними у ваших стосунках.
Спілкування важливе в будь-яких стосунках, як це дозволяє вам ефективно ділитися почуттями, думками та очікуваннями. Багато людей не можуть спілкуватися через страх бути відкинутим або через страх, що вони засмутять або навіть втратять свого партнера, членів сім’ї чи друзів.
Як би важко це не було чути, відносини не можуть вижити без спілкування. Це змушує вас і вашого партнера відчувати себе ізольованими, злими та сумними. Це може перетворити найменші розбіжності на найбільші суперечки. Це може навіть змусити вас засумніватися, чому ви взагалі перебуваєте у стосунках.
Це призводить до тривалий стрес і напруга у відносинах. Люди починають відчувати, що їх не чують і не розуміють, або відчувають, що їм диктують, а не спілкуються. Це невдача бути чутливим до почуттів і точки зору інших. І це погіршує стосунки.
Багато пар не завжди висловлюють свої справжні почуття під час розмови, замість цього вирішують втамовувати свої емоції, щоб уникнути конфлікту. Це може призвести до непорозумінь і плутанини, через що обом сторонам буде важко зрозуміти одна одну та ефективно спілкуватися.
Немає правила щодо того, скільки спілкування є здоровим— якщо пара знаходить те, що їм підходить, немає потреби це змінювати. Однак, якщо ви відчуваєте, що занадто спілкуєтесь і хочете змінитися, запитайте себе, чому вам потрібно бути на зв’язку?