Основна ідея скорочення нічного часу така Нижчої кімнатної температури вночі достатньо, оскільки мешканці сплять. Система опалення зменшує свою потужність в певний час – наприклад, 23:00, щоб температура в приміщенні поступово знижувалася.
Нічне зниження – це спосіб енергозбереження, при якому температура в приміщенні знижується вночі. Система опалення автоматично вимикається на ніч, а вранці знову нагрівається до потрібної температури. Сума економії залежить від теплоізоляції будівлі.
Якщо нагрівач постійно вимикається, слід також перевірити індикацію тиску на нагрівачі. Якщо тиск води надто низький, воду з-під крана потрібно знову наповнити, щоб знову збільшити тиск. Ви можете зробити це самостійно або найняти для роботи теплотехніка.
Опалення влітку не є частиною звичайного опалювального періоду. Ці мінімальні температури повинні бути дотримані між 6 ранку і щонайменше 11 вечора бути доступним у будь-який вечірній час. Поза цим часом кімнатна температура може бути на три градуси нижчою за ці норми.
Якщо у вас є свій Опалення вночі Якщо його вимкнути, температура в приміщенні швидко падає. Це призводить до значного охолодження стелі та стін. Для того, щоб наступного дня знову досягти бажаної кімнатної температури, потрібно нагріти більше. Над ніч Таким чином, досягнута економія буде втрачена.
Щоб забезпечити спокійний сон, кімнатна температура в спальні зазвичай повинна бути нижче 20°C, в ідеалі від 16 до 18°C. Однак повне відключення опалення також може призвести до небажаних наслідків. У погано ізольованих будівлях температура в приміщенні значно падає.