Модульна розробка програмного забезпечення виконується шляхом розбиття більшого коду на менші розділи, модулі мислення, які містять певні функції. Показано, що модульний дизайн покращує процес проектування забезпечуючи кращу можливість повторного використання, обробку робочого навантаження та легші процеси налагодження.
Зазвичай модульне програмування робить ваш код легшим для читання, оскільки він розділяє його на функції – щоб кожен мав справу лише з одним аспектом загальної функціональності. У порівнянні з монолітним кодом, він також може зробити ваші файли набагато меншими та легшими для розуміння.
Модулярність є основним інструментом розробки програмного забезпечення збільшити повторне використання коду, увімкнути паралельну розробку та зменшити зусилля на тестування.
Найбільша перевага модульності полягає в тому, що модулі є багаторазового використання. Коли система є модульною, окремі компоненти можна легко відокремити та використовувати в різних контекстах.
Програмний модуль є можливість повторного використання в програмі, яка мінімізує розробку зайвих кодів. Також зручніше повторно використовувати модуль, ніж писати програму спочатку. Крім того, для написання потрібно дуже мало коду. Розбиття програми на менші підпрограми полегшує керування.
Проекти модульних будівель може бути завершено на 30-50% швидше, ніж традиційні методи будівництва. Завдяки модульному будівництву процес будівництва в приміщенні може відбуватися разом із роботами на майданчику та фундаменті, і вам не потрібно турбуватися про затримки через погоду.