Ланолін є побічним продуктом вирощування вовни ось чому він не використовується веганською спільнотою чи частиною вегетаріанської спільноти. Ланолін – це воскоподібний матеріал, який отримують з овечої вовни. Володіючи водостійкими властивостями ланоліну, він захищає овечу шерсть від навколишнього середовища.
Ланолін виробляється без шкоди для тварин. Його отримують із вовни після стрижки овець, що є важливим для їхнього здоров’я та благополуччя.
Дивлячись на цей густий, восковий пом’якшувальний засіб, можна ніколи не здогадатися про токсичність його створення. Ланолін отримують з овечої вовни. Цих безневинних тварин стрижуть – у деяких випадках без турботливого дотику чи уваги.
Технічно кажучи, вівці не гинуть як прямий результат виробництва ланоліну тому що його отримують з їхньої вовни. Однак у міру старіння овець виробництво вовни поступово сповільнюється (так само, як люди втрачають густоту вій, брів і волосся).
Чому ланолін погано загортається? Причина, по якій більшість дерматологів уникають цієї речовини, полягає в тому, що ланолін часто виявляється алергеном при звичайних тестах на шкірі.
По дорозі через нашу медичну літературу нас привчали уникати ланоліну або спирту з вовняного воску через його потенційна алергенність. Ймовірно, саме тому промисловість додає менше ланоліну в засоби особистої гігієни, що може пояснити незначне зниження позитивних реакцій на тест на пластир.