Поради на всі випадки Українцям Чому існує податок на виїзд?

Чому існує податок на виїзд?

Податок, як правило, вводиться за користування аеропортом і є одним із багатьох податків, які зазвичай входять у вартість авіаквитка. Дохід від аеропортових зборів використовується для обслуговування об’єктів.

Ви можете відстрочити сплату податку на виїзд, що підлягає сплаті після отримання статусу нерезидента. Відсотки також не застосовуються до відстроченого податку. Тоді податок можна буде сплатити при наступному продажу активу в майбутньому.

Податок на виїзд із США або податок на експатріацію стягується з осіб, які відмовляються від громадянства США чи грін-карти. Цей податок регулюється розділом 877A IRC і призначений спеціально для заможних осіб. Це забезпечує оподаткування їхніх доходів і активів у всьому світі до виходу з податкової системи США.

Податок на виїзд, також відомий як податок на експатріацію, є положення розділу 877A Кодексу внутрішніх доходів (IRC), метою якого є оподаткування певних осіб, які вирішили відмовитися від громадянства США або статусу зеленої карти.

Країни, які вводять податок на виїзд

  • Австралія.
  • Канада.
  • Данія.
  • Франція.
  • Німеччина.
  • Іспанія
  • Південна Африка.

Ті, хто проживав у штаті в будь-який момент часу в минулому та має річний дохід понад 30 мільйонів доларів США на них поширюється податок на майно, і їм доведеться сплачувати щорічний податок на свої статки протягом 10 років після того, як вони залишили штат.

Related Post

Як маринувати червонокачанну капусту швидкоЯк маринувати червонокачанну капусту швидко

Яка користь від червоної капусти? Чим корисна капуста Червонокачанна капуста має вчетверо більше антиоксидантів, ніж звичайна капуста. Крім того, у 100 г червоної капусти міститься 95,5% рекомендованої для здорового харчування

Що таке Актування?Що таке Актування?

Значення розг. скасування занять у школах та роботи деяких закладів через сильний холод, негоду ◆ Немає прикладу вживання (див. Актування собак – це проведення обстеження, яке необхідне контролю розведення породистих