Поради на всі випадки Українцям Чи варто замочувати сочевицю перед приготуванням даля?

Чи варто замочувати сочевицю перед приготуванням даля?

Червону сочевицю зовсім не обов’язково замочувати але, судячи з того, що я читав, якщо замочити їх і злити воду, це допоможе видалити частину фітинової кислоти, яка полегшить їх перетравлення. Це також скорочує час приготування!

Залиште дал просочуватися від 30 хвилин до 2 годин залежно від типу далу. Розділені бобові можна замочувати на 30 хвилин або 1 годину, а цілі бобові – на 2 години. Це не тільки розщепить складні вуглеводи, але й скоротить час приготування. Знову промийте 3-4 рази перед використанням.

Не турбуйтеся про замочування сочевиці, колотого гороху або чорноокого гороху (або коров’ячого гороху). Сочевиця і горох м'якше сушеної квасолі. Вони готуються від 5 до 20 хвилин без замочування. Майже в усіх традиційних кулінарних книгах рекомендується замочувати сушені боби перед їх приготуванням.

Отже, завжди мийте та замочуйте їх перед приготуванням. Спліт-далс замочується від 6 до 8 годин, тоді як важкі бобові, такі як Rajma, Chana або Chole, слід варити після замочування протягом 12-18 годин, щоб отримати правильний смак і текстуру. Оптимальний варіант – замочити сочевицю і бобові на ніч.

Сочевиця не потребує, але її можна замочити, щоб скоротити час приготування приблизно вдвічі. Перед приготуванням промийте сочевицю в холодній воді, переберіть, щоб видалити сміття або зморщену сочевицю, потім злийте воду.

Так, замочування сочевиці покращує засвоєння цинку, кальцію, заліза, білка, а також знижує фітинову кислоту і дубильні речовини. Крім того, замочування сочевиці зробить її смачною та м’якою та поглине більше білка та мінералів.

Related Post

Що сильніше за соду чи розпушувач?Що сильніше за соду чи розпушувач?

Через таке співвідношення стає зрозуміло, що розпушувач слабший за соду, Отже, його може знадобитися більше. Пекарський порошок можна приготувати і вдома: для цього потрібно взяти столову ложку соди, дві столові