Використання інструментів Stereo Imagine Як згадувалося раніше, багато інженерів мікшування не використовують ці інструменти і вважають за краще залишити це інженеру з мастерингу. однак, навчившись використовувати ці інструменти на етапі міксування, можна значно покращити чіткість і стереоінформацію вашого міксу.
У музичному виробництві, ваш остаточний майстер майже завжди буде стереофайлом. Вибір позиціонування ваших звуків за допомогою панорамування є однією з найважливіших робіт у зведенні.
Коли їх використовувати. Використовуйте плагіни стереозображення коли ви хочете покращити сприйману ширину певних треків або елементів у вашій міксі. Вони особливо ефективні на етапі мікшування, коли ви точно налаштовуєте стереобаланс і просторове розміщення окремих інструментів або вокалу.
Однією з поширених проблем у освоєнні стереошироти є спокуса перестаратися. Ширше не завжди означає краще. Надмірне розширення стереополя може призвести до проблем з фазою, коли мікс чудово звучить у навушниках, але розпадається в моно системах.
Стереозображення є процес створення ширини, глибини та сприйняття місцевості у вашій суміші. Перегляньте наші ресурси нижче, щоб дізнатися більше про стереозображення та про те, як ви можете занурити свого слухача в тривимірний простір за допомогою панорамування, обробки посередині/збоку та інших звукових ефектів.
Два найпопулярніші типи файлів для мастерингу: . WAV і . AIFF. Обидва ці типи файлів є без втрат (не стискаються/конвертуються), і обидва типи файлів чудово підходять для роботи інженерам-майстрам.