Глибокий сон є найбільш відновлюючим.
У середньому у дорослих ця фаза становить від 15% до 25% загального сну. Таким чином, для 7-годинної ночі ви повинні отримати користь від приблизно 1 години 45 хвилин глибокого сну та 2 годин для 8-годинної ночі. Не всі рівні, коли справа доходить до сну, немає ідеальної і справжньої тривалості в будь-якому віці.
Швидкий сон корисний не лише для мозку, це також допомагає у відновленні м'язів. Під час цієї фази ваше тіло регенерує та відновлює пошкоджену м’язову тканину. Це особливо важливо, якщо ви займаєтеся спортом або активно займаєтесь спортом.
Легкий сон важливий для нашого здоров’я та благополуччя. Під час цієї фази циклу сну наше тіло відновлюється, а розум відпочиває. Достатній час сну, включаючи достатню фазу легкого сну, може покращити якість сну та сприяти спокійному сну.
В середньому доводиться спати 7-8 годин на ніч. Тривалість, яка не відрізняється для людей похилого віку, хоча вона розподіляється протягом дня: сон легший, а подрімати можна протягом дня.
Симптоми відсутності глибокого сну Багато факторів у повсякденному житті можуть перешкоджати якості нашого сну. Звичайно, ми думаємо про стрес або перевтому, вплив синього світла від екрану або занадто інтенсивну фізичну активність перед сном..