The Антрекот (франц. entre = між, côte = ребро) називається стейк рибай. Це стейк знавців, а любителі вважають його найкращим стейком. Для антрекоту характерно добре помітне вічко жиру.
Філе/вирізка/легеневе печеня М'ясо, яке є основою для філе, вирізки та легенів, походить із внутрішніх поперекових м'язів корови. Оскільки ця зона використовується рідко, філе виходить особливо ніжним і нежирним. Це робить його одним із найкращих і найдорожчих творів тварини.
Філе або ромштекс – це звичайні шматки м'яса, які проходять на прилавках німецьких продажів, коли це має бути стейк. Ресторатори, які спеціалізуються на м'ясі, люблять рекламувати яловиче філе і рибай. Знавці цінують ніжний шматочок м'яса з ніжки, який називають мерською нарізкою або тритріпом.
Ці скорочення – Рибай, корейка Нью-Йорка та філе міньйон – безсумнівно можна назвати найкращим, і мало хто з цим не погодиться. «Філе — найніжніша нарізка, але найменша смакова. «Рібай» — найгостріший, але найменш ніжний із трьох варіантів, а Нью-Йорк — посередині», — пояснює Фланнері.
ростбіф. Ростбіф або стріп-стейк є одним із найвідоміших стейків у світі. Він походить із задньої частини яловичини і містить особливо соковите та тверде м’ясо. Характерний широкий суцільний жировий край.
The Яловиче філе часто називають кращим із кращих. У випадку з яловичиною, розташованої нижче ростбіфа, філе виходить виключно ніжним і дрібнозернистим. З м'яса філе яловичини нарізають класичні стейки, такі як філе стейк і шатобріан.