Пристрої в Клас захисту III працювати із захисною наднизькою напругою. Це означає, що вони працюють лише зі змінною напругою до 50 вольт або з постійною напругою до 120 вольт. Зазвичай це стосується сонячної енергії, батарей або акумуляторів.
Резюме. Клас захисту I: Захист через заземлення та підключення до захисного провідника. Клас захисту II: Захист подвійною або посиленою ізоляцією, захисний провідник не потрібен. Клас захисту III: Захист через роботу із захисною наднизькою напругою, без небезпечних напруг.
Клас захисту III призначений для пристроїв, які працюють з безпечною наднизькою напругою або захисною наднизькою напругою. Підпадати під це всі пристрої з акумулятором або акумулятором. Ці пристрої можна підключати лише до джерел напруги SELV/PELV (низька напруга до 50 В змінного струму / 120 В постійного струму).
Клас захисту пристрою II Цей клас захисту включає всі ізольовані пристрої (позначено подвійним квадратом). Тут захисний ефект досягається за рахунок посиленої або подвійної ізоляції, незалежно від мережі, тобто. ч. досягається незалежно від захисного провідника та захисних пристроїв.
Однак використовується захисна наднизька напруга Напруга настільки низька, що користувач не отримує ураження електричним струмом при дотику. Захисна ізоляція – це захисний захід, який базується на безпечній гальванічній розв'язці кіл.
SK4 і рівень IV. Захист від довгих боєприпасів із повною оболонкою та жорстким сердечником (Тільки захист від сталевого твердого сердечника. Кулі з твердим сердечником з карбіду вольфраму проникають через захисний жилет.