Вдаючись до деталей, вони, наприклад, є обов’язком орендаря витрати на прибирання, електроенергію, газ, опалення ОСББ та ліфт, а також дрібний ремонт у місцях загального користування. За наявності консьєржа орендар має право на 90% від суми до сплати.19 січня 2024 р.
1576 Цивільного кодексу встановлює, що вони мають право все'орендар витрати на невелике звичайне обслуговування, поки вони конкурують al орендодавцю витрати на необхідний ремонт, що дозволяє все'власність для обслуговування все'використовувати для чого І орендовані, як правило, ті, що потребують екстраординарного обслуговування.
«Орендодавець під час оренди зобов’язаний здійснити всі необхідні ремонтні роботи, крім ті для невеликого обслуговування, за які відповідає орендар. Якщо це стосується рухомих речей, витрати на збереження та звичайне обслуговування, якщо інше не домовлено, несе наймач».
Перелік витрат, які повинен сплатити орендар Таким чином, витрати, які повинен сплатити орендар, такі: Витрати на електроенергію, воду, газ, кондиціонування, опалення. Вартість прибирання в квартирі. Витрати на надання комунальних послуг в ОСББ.
Дрібний ремонт раковин та сантехніки: заміна душових шлангів, наприклад, видалення накипу тощо. Заміна фурнітури газопроводу. Розблокування та заміна ущільнювачів водопровідних труб. Спорожнення септиків, колодязів та вигрібних ям.
в тип, є за рахунок хазяїн всі ті витрати це занепокоєння там екстраординарне управління, тобто ті, що стосуються необхідних робіт для оновлювати, модифікувати або замінювати частини, в тому числі конструктивні, збудівлі, а також необхідні роботи та модифікації для створити та/або інтегрувати санітарні послуги та …