Це залежить від того, які метали ви поєднуєте, коли поєднуєте срібло з магнієм. Ні, найвищу напругу забезпечує комбінація мідь і залізо.
Коли метали з різним стандартним потенціалом електрода контактують, може виникнути контактна корозія. Таким чином, електрохімічний ряд напруг перелік окислювачів за силою окислення або в той же час зворотний перелік відновників відповідно до відновної сили.
Інші метали, такі як мідь, мають тенденцію поглинати позитивні іони металів із розчину. Метали стають позитивно зарядженими відносно розчину. Загалом, між двома металами існує різниця в заряді, тобто. ч. напруга.
Оскільки в металі цинкового електрода залишається більше електронів, він має більший негативний заряд, ніж мідний електрод. Це створює електрику Напруга. Електрони завжди «мігрують» від більш негативного до більш позитивного окисно-відновного потенціалу.
Недорогоцінні метали віддають електрони і мають негативний стандартний потенціал, благородні метали приймають електрони і мають позитивний стандартний потенціал.
Це залежить від того, які метали ви поєднуєте, ви отримуєте найвищу напругу, коли поєднуєте срібло з магнієм. Ні, найвищу напругу забезпечує комбінація мідь і залізо.