Територія є основним конститутивним і визначальним елементом спільноти [2], оскільки вона формує просторове розширення та межі його юрисдикції, його компетенції, його безпеки, його здатності контролювати та здійснювати свою привілейовану діяльність.
Згідно з П’єром Джорджем і Фернаном Верже, територія визначається як географічний простір, кваліфікований за правова приналежність (національна територія), природна особливість (гірська територія) або культурна (лінгвістична територія).
Нижче розглянуто чотири основні компоненти території: 1) територіальне використання/призначення, 2) територіальне планування та розвиток, 3) ландшафт, 4) кумулятивний вплив.
Частина земельного простору, що залежить від штату, міста, юрисдикції; простір розглядається як ціле, що утворює цілісну фізичну, адміністративну та людську одиницю : Національна територія. 2. Сфера використання, яку окрема особа або сім'я тварин залишає за собою.
Держава і політична влада Держава визначається складовими елементами, яких є три: територія, населення та організована політична влада.