Сьогодні існує три типи двигунів: двигун внутрішнього згоряння, двигун внутрішнього згоряння або електродвигун.
Резюме
- 3.1 Двигун горіння.
- 3.2 Двигун хімічний без горіння.
- 3.3 Двигун в полі. 3.3.1 Двигун сила тяжіння 3.3.2 Двигун електромагнітний.
- 3.4 Двигун з гумкою. 3.4.1 Двигун з міцною гумкою. 3.4.2 Двигун з еластичною рідиною.
- 3.5 Двигун тиск. 3.5.1 Двигун рідина. 3.5.2 Двигун стиснене повітря
- 3.6 Двигун незвичайний.
Двигун постійного струму, як правило, більш ефективний, ніж двигун змінного струму, оскільки він краще використовує вхідну енергію. Однак двигун змінного струму може генерувати вищий крутний момент, використовуючи сильніші струми, і тому вважається більш потужним варіантом із двох.
Розпізнати тип двигуна можна лише одним способом: зверніться до коду двигуна. Код двигуна, який іноді називають «номером двигуна», є системою найменування для визначення типу двигуна. Він складається з букв і цифр. Іноді використовуються лише літери або лише цифри.
Щоб знайти тип двигуна в реєстраційному документі, Ви повинні віднестись до зони D. 2. Він містить довгий код, включаючи код двигуна автомобіля. Це послідовність літер або цифр, яка представляє всю необхідну інформацію як про двигун, так і про транспортний засіб.
бензиновий двигун Сьогодні, найнадійнішим залишається бензиновий двигун і у верхній частині списку, попереду дизельного автомобіля, який іноді має проблеми з інжекторами або турбонаддувом. Але це без урахування останніх інновацій у гібридних та електричних двигунах.