Інформація, яка не повинна бути втрачена, це назва вашої компанії, адреса вашої компанії (тож без поштової скриньки!), номер телефону та адреса електронної пошти (або інший засіб, за допомогою якого ви можете швидко відповісти, наприклад, контактна форма) . Також дуже важливо, щоб ви вказали свою торгову палату та номер платника ПДВ!
Ви повинні бути самі веб-сайт включаючи цей факти поставити в логічне місце:
- повне найменування (статутне найменування, як зазначено в установчому акті) та комерційне найменування.
- реквізити адреси (адреса відвідування)
- Номер торгово-промислової палати.
- Ідентифікаційний номер ПДВ (ID ПДВ)
- адреса електронної пошти та номер телефону.
Інформація про компанію
- Назва та організаційно-правова форма (BV, NV тощо) …
- Адреса та місце проживання, тому без поштової скриньки.
- Номер торгово-промислової палати.
- Номер ПДВ, навіть якщо ви надаєте послуги, звільнені від ПДВ та/або звільнені від обов’язку подавати декларацію з ПДВ.
Наприклад, розглянемо відвідані сторінки та джерело, використане для створення вашого веб-сайт в відвідування. Але у вашому розпорядженні також є галузева інформація, контактна інформація, профілі в соціальних мережах, кількість працівників і дані про товарообіг.
На кожному веб-сайт ви повинні надати наступну інформацію зобов'язаний згадка: (Комерційна) назва або назва вашого підприємства. Правова форма. Географічна адреса, тобто місце, звідки приходить відвідувач веб-сайт можуть знайти вас «в реальному житті» (в принципі це адреса, за якою ви зареєстровані в КБО)