The Серце перекачує кров у великий без зупинки Тираж. Це забезпечує весь організм киснем і поживними речовинами. Кров у венах поглинає вуглекислий газ і продукти метаболізму з клітин і транспортує їх назад для виведення через легені або нирки.
Серцебиття задає ритм, з яким б'ється серце. Для цього він випускає електричні імпульси, які передаються через серцеву тканину в камери. Маленькі імпульси викликають скорочення серцевого м’яза. Він виштовхує кров із камер у кровоносні судини тіла.
Кров постачає всі клітини організму поживними речовинами і киснем. Він складається з серця і кровоносних судин, які проходять по всьому тілу. Кров відтікає від серця по артеріях; вени повертають його до серця.
Знову починає працювати серцево-судинна система. Серце обмежується двома важливими завданнями: Ліва половина серця транспортує насичену киснем кров у велике коло кровообігу, права половина серця перекачує бідну киснем кров у легеневе коло кровообігу..
Тече наша кров від тіла по венах до серця, точніше до правого передсердя і далі в правий шлуночок. Звідти він перекачується в легені, де збагачується киснем. Збагачена киснем кров потрапляє в лівий шлуночок через ліве передсердя.
Робота нашого серця вражає. Щодня серце прокачує нашими судинами до 10 000 літрів крові. Загалом він б’є 60–80 разів на хвилину, тобто 4200 ударів на годину. 100 000 разів на день. Здорове серце б'ється в середньому до 3 мільярдів разів протягом життя.