Вертикальні лінії та точкові візерунки виявилися особливо ефективними. Найдешевші рішення – напівпрозорі («молочні») клейкі смужки, нитяні штори або комарники.
Сітки від мух, прикріплені зовні, допомагають запобігти зіткненням з птахами: вони зменшують відблиски та видимість. Крім того, якщо розташувати їх на невеликій відстані від скляних поверхонь, вони також служать «захисною сіткою», яка запобігає прямому зіткненню птахів зі склом, якщо вони летять до вікна.
Причина такої поведінки криється в порі року: Під час сезону залицянь навесні самці займають територію розмноження і захищають її від можливих суперників. Коли птахи бачать своє відображення у віконних шибках, вони відчувають загрозу з боку ймовірного суперника.
екран від мух. Встановлення комах на вікна є дуже ефективним, якщо вони знаходяться на зовнішній стороні вікна та покривають всю поверхню . Мережа. Накрийте зовнішню сторону скла сіткою принаймні на 3 дюйми від скла та натягніть її настільки, щоб птахи відскочили, перш ніж вони вдаряться.
Птахів приваблюють джерела світла, тому освітлення в будівлях відіграє головну роль у зіткненнях з птахами. Уражаються майже всі місцеві види птахів Горобці, дрозди, синиці та голуби, а також хижі птахи та лелеки. Особливо молоді птахи часто стикаються з вікнами.
«Насправді зір у птахів дуже розвинений, вони сприймають навіть ультрафіолет. УФ-відбиваючі позначки на вікнах можуть допомогти запобігти зіткненню з птахами. Там, де ми бачимо лише мерехтіння веселки, птахи бачать перешкоду», – каже Соня Дольфель з Державної асоціації захисту птахів.