З ним варто ознайомитись запікати шинку, а не варити оскільки смак винагородить ваші зусилля в десять разів! Залежно від способу приготування шинки, найімовірніше, її потрібно замочити на 24 години перед запіканням.
Запікайте в розігрітій до 350 градусів F духовці, поки термометр, вставлений у найтовщу частину шинки, не зафіксує 130 градусів F. Збільште температуру в духовці протягом останніх 45 хвилин приготування до 375 градусів і кілька разів нанесіть глазур. Шинка готова, коли її приготують до 140 градусів F.
ВАРЕНА СІЛЬСЬКА ШИНКА – ціла або половина шинки Сільська шинка втратила значну кількість вологи, тому ми любимо гасити, а не запікати. Попросіть свій м’ясний відділ відрізати приблизно 3 дюйми від скакального суглоба, щоб шинку можна було легко покрити водою в посудині.
ПРИМІТКА: Встановіть температуру духовки на 325°F. Варіть всю сиру свіжу шинку та готову до вживання шинку мінімальна внутрішня температура 145°F, як виміряно харчовим термометром, перед тим, як вийняти м’ясо з джерела тепла. Для безпеки та якості дайте м’ясу відпочити принаймні три хвилини перед нарізанням або вживанням.
Відварювання шинки полегшує приготування та вживання. Він утримує воду під час варіння, тому шинка виходить ніжною та соковитою. Спеції та інші інгредієнти додавати не потрібно, тому що смак копченої шинки проявиться під час приготування. Майже всі шинки вже копчені, тому ви знаєте, що м’ясо приготувалося.