Що відбувається під час процесу перегонки нафти? Під час дистиляції нафта нагрівається, найлегші молекули випаровуються першими та піднімаються на вершину дистиляційної вежі. У більш прохолодній зоні вони конденсуються та збираються.
Перегонка відбувається в дистиляційній башті, яку перетинають тарілки з бульбашковими кришками. Ці грунти дозволяють створювати різні дистиляти. Температура кипіння речовин має вирішальне значення, тому що компоненти з найнижчим діапазоном кипіння конденсуються на вищих тарілках колони.
Дистиляційна колона або дистиляційна вежа використовується для розділення рідких сумішей на окремі компоненти залежно від температури кипіння. Рідина нагрівається для утворення парів, які потім конденсуються шляхом охолодження та повертаються до рідкої форми .
У дистиляція Суміш рідин розділяють нагріванням. Компоненти випаровуються один за одним залежно від температури кипіння. Потім пара знову конденсується в охолоджувальному пристрої та збирається у вигляді дистиляту. Важливо те, що компоненти мають різні точки кипіння.
У трубчастій печі сира нафта нагрівається до температури понад 360 °C, щоб більшість компонентів випарувалася.. Вони надходять у дистиляційну башту, яка складається з численних лотків для бульбашок. Дистиляти окремих фракцій збираються в бульбашкові ковпачки. Температури бульбашок знижуються вгору.
Він перетворюється на газ і тече в коло 50 метрів висока дистиляційна вежа, яка розділена на різні температурні діапазони. При нагріванні легкі вуглеводні, такі як рідкий газ і легкий бензин, піднімаються у верхню частину вежі, де температура становить від 20 до 150 градусів Цельсія.