Гідрування, загалом перетворення хім. Речовини шляхом приєднання водню. Зазвичай це відбувається при підвищених температурах і тисках і в присутності каталізаторів (каталітичне гідрування під тиском).
Це називається гідруванням Приєднання водню до подвійних або потрійних зв'язків так званих «ненасичених» молекул, які при цьому насичуються. Зворотна реакція називається дегідруванням.
В органічній хімії гідратацію називають реакцією приєднання молекули води до молекули. Під час цього додавання зв’язок -OH на молекулі води розривається. Субстратом, до якого відбувається приєднання, зазвичай є алкен або карбоніл.
Гідрування – це процес, за допомогою якого Атоми водню додаються до ненасичених жирів і масел . Ненасичені молекули містять подвійні зв’язки, тоді як насичені жири та олії містять лише одинарні зв’язки. Ці подвійні зв’язки можуть поглинати водень і, таким чином, гідрогенізувати.
Перетворення через Гідрування Вугілля, смоли та мінеральні масла можуть бути піддані цьому, завдяки чому дія водню може призвести до найрізноманітніших продуктів, від газоподібних вуглеводнів до палива (бензину, реактивного палива, дизельного палива) і мастил до вугільних бітумів.
Час пити. Ось як ти залишаєшся правим зволожений.
- Почніть день зі склянки води.
- Упакуйте свою пляшку з водою.
- Внесіть плавність у зустріч.
- Пити під час кожного прийому їжі.
- Запобігайте післяобідньому спаду водою.
- Забезпечте додатковий баланс рідини під час тренувань.
- Зробіть останній ковток перед сном.