Отримавши ступінь бакалавра з бізнес-інформатики, ви дізнаєтеся, вирішувати бізнес-проблеми та питання за допомогою інформатики. Оскільки компанії все більше покладаються на складні ІТ-системи, ця навичка користується великим попитом на ринку праці.
Рівень складності дуальної програми з бізнес-інформатики не вищий, ніж на інших бізнес-курсах. Звичайно, одним студентам це легше, а іншим складніше, але загалом дуальна програма навчання та іспити, які потрібно скласти, безперечно здійсненні.
Галузі та компанії, які наймають бізнес-ІТ-фахівців
- Організація та планування бізнесу.
- Збір, розробка та обробка інформації.
- Консультації з ІТ-додатків, навчання.
- ІТ координація, організація, управління.
- Контроль якості IT, тестування.
- ІТ безпека.
- Адміністрування та розвиток ІТ-систем.
Бізнес ІТ спеціалісти розробляти та підтримувати оперативні інформаційні системи. Ви програмуєте бізнес-додатки, адаптуєте стандартні програмні продукти до операційних вимог, проектуєте бази даних і створюєте веб-системи управління інформацією та знаннями.
Бізнес-інформатика займається розробкою, контролем і підтримкою інформаційно-комунікаційних систем у комерційних компаніях. Вона поєднує економічну експертизу з прикладною інформатикою і тому є міждисциплінарною наукою.
За моєю оцінкою приблизно 30 відсотків завершують курс бізнес-інформатики за стандартний час (шість семестрів) і близько 50 відсотків після значно довшого періоду навчання (вісім семестрів)..