Під зберіганням даних ми маємо на увазі це Зберігання та управління даними та документами протягом певного періоду часу. Компанії зобов’язані розробляти та підтримувати політику збереження даних. Вони мають визначати, які дані зберігаються чи архівуються, де та як довго.30 серпня 2024 р.
Засоби зберігання даних Зберігання інформації за допомогою спеціально розробленої технології для збереження даних і надання до них доступу за потреби. Зберігання даних використовує носії запису для збереження даних за допомогою комп’ютерів або інших пристроїв.
Зберігання даних передбачає архівування даних і їх довготривале зберігання. Дані залишаються без змін. І тут виникає різниця з резервним копіюванням даних: конфіденційні дані компанії слід не лише зберігати, але, перш за все, захищати.
зберігання залежно від типу даних протягом періоду від 2 до 6 років є обов'язковим. Це, серед іншого, призначено для того, щоб у разі судових спорів можливі судові претензії все ще можна було відстежити. «Негайно» іноді є дуже широким терміном.
Різні типи резервного копіювання даних
- Повне резервне копіювання.
- Диференційне резервування.
- Інкрементне резервне копіювання.
- Резервне копіювання дзеркала.
- Апаратні пристрої.
- Програмні рішення.
- Хмарні сервіси.
Кожен комп’ютер має як основне, так і вторинне сховище, причому первинне сховище діє як короткострокове сховище, а вторинне – як довгострокове.
- Первинна пам'ять: основна пам'ять (RAM)…
- Вторинне сховище: жорсткі диски (HDD) і твердотільні накопичувачі (SSD)…
- Жорсткі диски (HDD)