Відповідно, генетика відноситься до викладання та навчання Педагогічна концепція, яка зосереджується на діалогічному розвитку предмета і, таким чином, розуміє учнів як суб’єктів навчання. Опис: термін сходить до Мартіна Вагеншайна. 15 серпня 2017 р
Генетичні уроки. Генетичний (= розвиваючий) принцип є центральною вимогою до навчання математики. Це означає, що уроки математики не повинні базуватися на аксіоматиці математики, а скоріше давати учням уявлення про процес створення математики.
Генетичне програмування є одним Метод штучного інтелекту, який розробляє алгоритми на основі принципу природної еволюції. Ви працюєте з популяціями програм, які відтворюють, мутують і вибираються для ефективного вирішення конкретної проблеми.
Оскільки і структура мозку, і функція його нейронів залежать від генетичних програм, Гени повинні мати принаймні певний вплив на когнітивні функції, задіяні в процесах навчання .
Середня генетична кореляція становить близько 0,70. Це можна інтерпретувати так, що якщо виявлені гени, пов’язані з такою навичкою навчання, як читання, існує близько 70% ймовірності того, що гени також пов’язані з іншими навичками навчання, наприклад математикою.
Він є необхідні для виробництва білків в організмі. Генетичний код визначає схему, згідно з якою основи ДНК (=ДНК) транслюються в амінокислоти в біосинтезі білка.