Березовий чай готують з листя берези, а березовий чай готують з кори березового дерева.
Через Володіючи сечогінними властивостями, чай з березового листя може допомогти зменшити набряк або припухлість тіла. Він також може бути корисним для лікування таких захворювань, як інфекції сечовивідних шляхів, оскільки він може допомогти вивести бактерії та токсини з організму.
Листя берези століттями використовувалися для полегшення різноманітних проблем організму. Свіже листя берези можна використовувати в салаті або супі. Наш сушений лист берези підходить для приготування чаю. Випивайте по чашці щодня між прийомами їжі.
Кору берези тисячоліттями використовували для різноманітних цілей, від будівництва каное та покрівлі до застосування в медицині. Березова кора має сильну детоксикаційну дію на нирки та сечовий міхур, оскільки діє як сечогінний засіб..
Він з'являється сухий або вологий, кислий або помірно багатий поживними речовинами ґрунт у листяних і хвойних лісах, на живоплотах, вересовищах, уздовж боліт, на сухих схилах дюн і на кам’янистих місцях, таких як гірські гори. Береза звичайна зустрічається майже у всіх листяних лісах у бідних поживними речовинами умовах.
Можна використовувати як листя, так і гілки лікують розтягнення зв'язок, розтягнення м'язів і головні болі , а розпарювання листя може допомогти очистити закладеність пазух. Ранньою весною бруньки берези можна настояти в олії для приготування місцевої мазі для запаленої шкіри. Березові дерева також можна використовувати для отримання соку для приготування сиропу.