Заноза сечоводу є стороннім тілом і може призвести до позив до сечовипускання та болю, пов’язаного з рухом. Через відсутність клапанного механізму під час сечовипускання в області нирок іноді може виникати тиск. Частіше сечовипускання допомагає зменшити тиск у сечовому міхурі.
При сильному болі в області нирок, боках, підйомі температури необхідно звернутися до уролога або в поліклініку. У рідкісних випадках шина сечоводу може зісковзнути або закупоритися.
Часто є один Відчуття тиску в боці, подразнення сечового міхура, кров у сечі та відчуття печіння в боці під час сечовипускання. З часом організм звикає до ДЖ і ці симптоми стихають.
Для невеликих каменів (< 5 мм) часто необхідно залишити шину на місці 7-10 днів достатній. Протягом цього часу сечовід розширюється, і очікується, що камінь мимовільно відійде після видалення шини та виведеться під час сечовипускання.
Для невеликих каменів (< 5 мм) часто достатньо залишити шину на місці протягом 7-10 днів. За цей час сечовід розширюється і Камінь, ймовірно, відійде спонтанно після видалення шини та буде виведений під час сечовипускання.
Карстен Кемпкенстеффен. »Видалення зазвичай коротке і безболісне і тому може проводитися без седації або навіть анестезії. Крім того, процедура має менший ризик інфікування та травм порівняно зі звичайною технологією.