Отвір у серці: дефект міжпередсердної перегородки. При дефекті міжпередсердної перегородки (ДМП, дефект міжпередсердної перегородки) між передсердями є отвір. Залежно від розміру отвору збагачена киснем кров, яка надходить з легенів, не повністю потрапляє в великий кровотік, а знову потрапляє в легеневе коло кровообігу (так званий шунт)..
Ефекти. У багатьох випадках дефект міжпередсердної перегородки закривається спонтанно в перші кілька років життя. Однак, якщо він залишається відкритим, залежно від його розміру, це може створити навантаження на правий відділ серця та спричинити дисфункцію. Посилення кровотоку в легеневій артерії може викликати проблеми з легеневим кровообігом.
Фон. Виникає при дефекті міжпередсердної перегородки через вищий переважний тиск у лівому передсерді призводить до ліво-правого шунта, тобто кров тече з лівого передсердя через дефект у праве передсердя. Це призводить до додаткового об’ємного навантаження на праве серце.
Ступінь навантаження залежить від розміру дефекту серцевої перегородки. Якщо отвір дуже маленький, зазвичай проблем не виникає. У разі великої вади розвитку немовлята страждають від задишки та прискореного дихання.
Стійкий овальний отвір На відміну від дефектів міжпередсердної перегородки, при яких спостерігається відсутність тканини в одній із двох частин перегородки, ПФО не передбачає справжнього дефекту міжпередсердної перегородки..
Діти з аутизмом зазвичай або не мають симптомів, або страждають лише від легкої задишки при фізичному навантаженні. Збільшений легеневий кровотік, перевантаження правого шлуночка, аритмії та легенева гіпертензія збільшуються з віком. . Однак загальновизнано, що тривалість життя скорочується.