Щоб фільтрувати світло, щоб отримати чітке зображення, і людське око, і камера мають подібний механізм. Це райдужка для ока та діафрагма для камери.
Які ще відмінності існують між оком і камерою? Оскільки його сенсор зображення покритий фоторецепторами, камера завжди фіксує «повну» картину реальності. Ваше око, з іншого боку, має сліпу пляму (або сліпу пляму)..
Як фотоапарат, лінза допомагає нам фокусувати світло, коли ми дивимося на об’єкти поблизу чи далеко . Потім сфокусоване світло проходить через велику скляну камеру, наповнену прозорою гелеподібною захисною речовиною, склоподібним тілом.
Око людини працює за принципом заломлення світла . Це як камера з системою об’єктивів і екрану. Подібно фотоапарату, людське око вловлює світло і формує зображення на екрані. Це зображення виявляється клітинами всередині ока, які передають інформацію в мозок.
ПЗЗ-сенсори складаються з інтегрованої сітки напівпровідникових елементів, здатних зберігати електричний заряд. Коли світло потрапляє на датчик, ці елементи, діючи як фотосайти, поглинають світло і перетворюють його в електричний заряд.
Оскільки камера має фоторецептори, розташовані по об’єктиву, вона завжди бачить «повне» зображення. Ваші очі, навпаки, мають сліпу пляму. Це місце, де зоровий нерв з’єднується з сітківкою. Не має фоторецепторів.