Поради на всі випадки Українцям Що робити з вологими внутрішніми стінами?

Що робити з вологими внутрішніми стінами?

Обробка вологої внутрішньої стіни внаслідок проникнення вологи здійснюється за допомогою: просочити. Просочення: У разі проникнення вологи волога, а саме дощ, проникає через фасад. Техніка просочення передбачає нанесення прозорого просочення на зовнішню стіну.

Ви можете прискорити висихання вологої стіни: відкрити вікна та двері. Важливо також, що якщо у вас є вентиляційні системи, вони теж використовуються. Щоб видалити вологу з повітря, гарним варіантом є осушувач повітря. Це також побічно видаляє вологу зі стін.

Це широко використовуваний метод нанесення на стіни водовідштовхувальної смоли, яка заповнює пори стіни та створює водонепроникний бар’єр. Іншим варіантом є застосування водонепроникних покриттів або мембран, які наносяться безпосередньо на стіну для блокування вологи.

Anti-Condensation — це ізоляційна та вологостійка фарба, яка захищає внутрішні стіни від проникаючої вологи та конденсату.. Крім того, ця фарба закриває некрасиві вологі кільця в приміщенні. Обробка цією ізоляційною фарбою дуже цікава, особливо у вологих приміщеннях, таких як кухня та ванна кімната.

Заливка під тиском . Нанесення цементу та піску струменем у щілини, тріщини або тріщини в конструкції відоме як цементування під тиском. Штукатурка не тільки допомагає запобігти намокання стін, але також може бути використана, щоб зробити конструкцію більш міцною та жорсткою.

Related Post