Якщо додати багато оцту, то сік стане яскраво-червоним. І навпаки, якщо додати до нього лужні розчини, такі як мильна вода, розпушувач або їдкий натр, синява спочатку стане зеленою, а потім жовтою. З соку червонокачанної капусти можна виготовити практично всі необхідні кольори веселки.
Сира червонокачанна капуста від природи має солодкуватий аромат. Оцет – популярний спосіб приправити червонокачанну капусту. Це надає червонокачанній капусті кисло-солодку нотку.
Такі спеції, як лавровий лист, гвоздика, кориця і ягоди ялівцю: Ці спеції є класичними для приготування червонокачанної капусти. Якщо хочете, ви можете додати їх до капусти в чайному пакетику або пакетику спецій, щоб потім їх було легше вийняти.
Речі, які мають кислий смак, такі як лимонний сік або оцет, колір соку червонокачанної капусти рожевий. Їх ще називають кислотами. Речовини, до складу яких входить мило, наприклад, пральний порошок або гель для душу, забарвлюють сік червоної капусти в синій або навіть зелений або жовтий колір.
Порада: Розминаючи червонокачанну капусту з сіллю, цукром і оцтом, її волокна розщеплюються. Це також робить його м’якшим і більш засвоюваним у сирому вигляді.
При смаженні червонокачанної капусти кислоти випаровуються, і вона може посиніти. Потрібно просто додати лимонний сік або оцет для відновлення яскраво-червоного кольору . З тієї ж причини ви, можливо, бачили синє коло навколо вишень у вишневих кексах.