Сила руки / міцність руки У клейовій технології розмовний термін описує силу руки, час фіксації клею. Це час, який потрібен клею, щоб скріпити дві деталі, доки не стане можливим початкове невелике навантаження.
Сила руки (також: керованість, час подальшої обробки): цей термін описує міцність, яка дозволяє подальшу обробку склеєного компонента без додаткової фіксації, тобто ч. фіксація може бути знята в цей час.
Прості клеї на основі епоксидної смоли дозволяють створювати дуже міцні з’єднання – навіть за високих статичних або динамічних навантажень через високу температуру. Ці клеї особливо підходять для закриття щілин. Вони найкраще твердіють при температурах приблизно від 140 до 160 °C.
Клей–видів
- Скинути.
- Духовка силікон.
- Ціаноакрилатні клеї.
- Ущільнити / ущільнити / наклеїти товстим шаром.
- Дисперсійні клеї.
- Клеї, чутливі до тиску.
- Контактні клеї.
- Клеї на розчинниках.
З т. зв Для клеїв, що не містять розчинників, носієм є вода. Матеріали з відкритими порами сприяють висиханню вологих клеїв. У багатьох випадках склеювання використовуються клеї з розчинниками.
Клей в основному використовується для склеювання деревних матеріалів. За допомогою клею частинки клею розподіляються у воді. Під час склеювання вода вбирається в деревину. У випадку клеїв частинки клею розчиняються в розчиннику.