Екологічні причини для заборони фабричних ферм Хоча промислові ферми є економічно ефективними, попит на дешеве м’ясо має багато недоліків. Тваринницька галузь відповідає за приблизно 14 відсотків усіх парникових газів, більшість з яких спричинені землекористуванням і відрижкою великої рогатої худоби. 2 лютого 2024 р.
Цей архаїчний метод виробництва їжі зазнав невдачі Фабричне землеробство шкідливе не лише для сільськогосподарських тварин. Це небезпечно, несправедливо та брудно, вплив якого варіюється від зміни клімату та втрати біорізноманіття до хвороб і відсутності продовольчої безпеки. Фабричне землеробство надто часто розглядається як дешеве та ефективне рішення прогодувати наш світ.
Вплив фабричного землеробства на навколишнє середовище Фабричне землеробство є основним фактором забруднення води та повітря, а також вирубка лісів. Тварини, які вирощуються на промислових фермах, щодня виробляють понад 1 мільйон тонн гною.
Ось плюси і мінуси:
- Плюси промислового сільського господарства.
- Це збільшує виробництво їжі. Великі промислові ферми мають перевагу перед традиційними фермами, коли йдеться про швидке виробництво їжі та у великих кількостях. …
- Мінуси промислового сільського господарства.
- Це підвищує ризик жорстокого поводження з тваринами. …
- Висновок.
Небезпека для здоров'я та безпеки. Працівники тваринницького господарства регулярно вдихають небезпечні рівні твердих частинок, а також газів аміаку та сірководню. Окремо кожен з цих компонентів здатний викликати серйозні ускладнення для здоров'я; однак найбільш шкідливим є їх сукупний ефект.
Що було б, якби промислове землеробство було заборонено? Загальнонаціональний перехід до сільського господарства, заснованого на рослинництві, суттєво змінить те, що є на наших тарілках. Буде менше (або взагалі не буде) продуктів тваринного походження, більше овочів, бобових, зернових і постійно зростатиме асортимент рослинних м’ясних, молочних продуктів і яєчних альтернатив..