Будь-яка зброя, навіть якщо вона використовується для захисту, небезпечна тому, що: Зброя створює лише хибне відчуття безпеки та може збільшити готовність до ескалації насильства або збільшення шкоди.
Ріжуча та колюча зброя Це включає, наприклад: Наприклад, (телескопічна) палиця, багнет, меч, кинджал, шабля. Вони можуть вільно володіти з 18 років, але носити їх за межами особистого безпечного майна (власної квартири, власного майна, власних комерційних приміщень) заборонено відповідно до статті 42a Закону про зброю.
До заборонених Зброя рахувати:
- Автоматична вогнепальна зброя (повністю автоматична)
- Дробовики з повторним цівком (за певних умов)
- Бутафорська зброя.
- Зброя, які замасковані предметами (наприклад, ліхтарики)
- Можна швидко скласти або розібрати Зброя.
Смертельні знаряддя – це ті Обладнання, яке використовується силами безпеки, яке може мати летальний ефект і принаймні частково призначене для цієї мети на основі їх функціональних можливостей. Класичним засобом летального застосування є вогнепальна зброя.
Думка про те, що ти не в безпеці, якщо не носиш зброї, є, мабуть, найбільш особистим і підступним міфом, створеним збройовим лобі. Це не тільки неправда, що зброя є найбезпечнішим засобом самозахисту, але У домогосподарствах зі зброєю члени сім’ї також піддаються більшому ризику смертельних і несмертельних травм .