Поради на всі випадки Українцям Що любить квітка пуансеттія?

Що любить квітка пуансеттія?

Пуансетія любить жити на західних чи східних вікнах, але прямі промені сонця їй шкодять, як і протяги. Найкомфортніша температура для росту рослини – 18-25 ºC, під час цвітіння – 16-14 ºC, а в період відпочинку – 14-12 ºC. Полив у літній час має бути рясним, взимку полив скорочують, щоб ґрунт був ледь вологим.

Помістіть пуансеттію у притінене, прохолодне місце з температурою 12-15°C. 2. Обріжте рослину. Достатньо залишити на пуансеттії пагони заввишки 7-10 см.

Рослини необхідно систематично відпочивати. Найчастіше період спокою у нього починається відразу після того, як воно відцвіте. Після того як почнеться облітання приквітків і листя, обріжте всі гілки, що засохли і зів'ялі, а потім перенесіть пуансеттію у прохолодне місце. Помірний полив проводять 1 раз на 7 днів.

Пуансетія добре росте на сонячному підвіконні, але влітку в полуденний годину рослину треба притіняти. У теплу пору року можна, і навіть рекомендується, виносити пуансетію надвір. Удобрювати рослину потрібно регулярно, починаючи з весни, коли пуансетія пускається на зріст.

Related Post

Що відбувається з насінням перед його проростанням?Що відбувається з насінням перед його проростанням?

Спочатку насіння набухає, а потім починає проростати. Насіннєва шкірка тріскається, і з'являється корінь, який розвивається із зародкового корінця. Корінь росте і зміцнюється у ґрунті. Над ґрунтом піднімаються дві сім'ядолі, що

З чого роблять дешеве виноЗ чого роблять дешеве вино

Дешеві кріплені вина (також «плодово-ягідні вина», простий «бормотуха») – сурогатний спиртний напій; дешеве (як правило, кріплене, міцністю 15-22 °) низькоякісне виноградне або плодово-ягідне вино, приготовлене з дешевого виноматеріалу, цукру, етилового

Що швидше за Windows 32 або 64?Що швидше за Windows 32 або 64?

В таких випадках 64-розрядна операційна система обробляє більші обсяги пам'яті більш ефективно, ніж 32-розрядна система. 64-розрядна операційна система працює швидше при одночасному запуску кількох програм і частому перемиканні між ними.