Зайчик Наффл — чарівна історія про маленьку дівчинку, яка ще не заговорила, яка супроводжує свого тата до пральні, а потім залишає свого заповітного плюшевого зайчика. Її зусилля, щоб повідомити про проблему, чарівні, і вона така сповнена особистості, що читачі вболіватимуть за щасливий кінець.
Кролик Наффл досліджує питання про те, як ми використовуємо мову та як саме ми спілкуємося один з одним.
Тема Knuffle Bunny: може бути чітко проаналізована самою назвою. «Повчання» передбачає, що буде запропоновано якийсь урок. У випадку цієї історії тема, здається, така брати на себе відповідальність за наші дії в дещо жартівливій формі.
Knuffle Bunny Too — легковажна імітаційна трагедія про плутанину м’якої іграшки. У центрі центральної дилеми історії — коли Тріксі розуміє, що зайчик у її руці — це не той зайчик, з яким вона вийшла з дому вранці, — лежать важливі філософські питання про власність, власність і знання.
Вперше опублікована в 1940 році, ця мила книга стала улюбленою класикою і досі залишається бестселером. Видатні функції кролика Пат — це ті, які дозволяють дітям використовувати органи чуття — відчувати, бачити, доторкатися та нюхати — під час взаємодії з книгою.
Чи знаєте ви, що k-nuffle bunny означає пригорнутий зайчик? Це робить! В інтерв’ю NPR Віллемс каже: «Це голландське слово означає обійняти або пригорнутися.