Образи з нашого минулого можуть змінити наше ставлення до себе або ситуації. Якщо фотографії зображують наше минуле значно краще, ніж сьогодення, вони можуть змусити нас розчаруватися, засмучуватися або соромитися того шляху, яким ми йшли. Ми можемо поміркувати про свої помилки чи нерозумний вибір. 8 січня 2024 р
Останні дослідження показують, що люди можуть зосереджуватися на негативних спогадах, коли відчувають ностальгію. Вони можуть виключити позитивні аспекти тих самих спогадів. Якщо людина сприймає своє минуле як щасливіше, ніж теперішнє, вона може відчувати емоційний стрес.
Для багатьох людей, коли вони бачать свою фотографію, вони можуть соромитися: вони порівнюють себе з тим, як вони виглядали раніше, порівнюють себе з іншими на фотографіях, бажають виглядати інакше, бажають бути худішими, відчувають, що повинні виглядати інакше або бути худішими.
Ностальгія також може викликати смуток, якщо ви сумуєте за минулим і засмучені тим, що часи, про які ви думаєте, більше не існують. «Коли ви сумуєте за часом у своєму минулому, це може змусити вас сумувати за цим часом», — каже Ньюман.
На початку розвитку фотографії фотографування займало кілька хвилин, оскільки камери покладалися на повільні хімічні реакції. Якщо предмети взагалі рухалися, зображення виходило розмитим. Посмішку було важче утримувати протягом тривалого часу, тому люди кривилися або виглядали серйозно.
Особисті фотографії можуть викликати ностальгію. Позитивний чи негативний, старі фотографії часто викликають у нас ностальгію за значущими частинами нашого життя.