Низка старозавітних уривків допомагає нам зрозуміти Святий Дух як вогонь у Новому Завіті. Перш за все вогонь символізує присутність Бога, наприклад, коли Мойсей зустрів Бога біля палаючого куща, а пізніше, коли Бог з’явився у вогняному стовпі, щоб повести свій народ у пустелю (Вихід 3:2; 13:21).10 червня 2016 р.
Біблія часто описує присутність і славу Бога як вогонь. Вогонь Святого Духа створює палку пристрасть, яка рухає вас вперед, узгоджуючи вас з Божою волею. У посланні до євреїв сказано: «Бо наш Бог — вогонь, що палить».
вогонь – символізує очищення і очищення, але це більше ніж символ. Матеріальний вогонь є символом, а вогонь Духа є реальністю. Увесь всесвіт живий божественною, живою, духовною енергією, яка поглинає весь шлак чуттів і матеріальності. Це вогонь, що горить вічно.
Православна традиція стверджує, що Благодатний вогонь відбувається щорічно напередодні Великодня (православної Пасхи). У минулому кажуть, що блакитне світло випромінювало всередині гробниці Ісуса, піднімаючись від мармурової плити, що вкривала кам’яне ложе, на якому, як вважають, лежить Тіло Ісуса має бути поховано.
Вогонь є символізує Святий Дух, це також символ чистоти або очищення або випробування, а також символ суду. Вогонь над головою людини стосується 2 глави Дії в день П’ятидесятниці, коли Святий Дух був посланий, щоб перебувати у віруючих після розп’яття Христа.
Вогонь є символом Божої присутності, подібно до палаючого куща, з яким зустрічається Мойсей, вогняного стовпа, який супроводжував ізраїльтян уночі, коли вони блукали пустелею до обіцяної землі, і язиків вогню, які ширяли над учнями в день П’ятидесятниці. Цей вогонь – це вогонь, який змінює наше життя.