Досліджуючи вихідний матеріал, він дізнався, що Хьюз написав «Залізну людину». як засіб заспокоєння своїх дітей після того, як його дружина, Сільвія Плат, померла самогубством, зокрема через метафору титульного персонажа, здатного знову зібратися після пошкодження.
(Примітка: у видаленій сцені з фільму він має коротке бачення роботів, схожих на нього, які знищують іншу планету, що може припустити, що Залізний Гігант спочатку був зброєю масового знищення, а первісною метою гіганта була знищити планету.)
Хоробрість, упередження, ірраціональний страх, включення, навчання дітей не боятися людей, які відрізняються від них самих, а вчитися розуміти та приймати їх. Він також критично ставиться до війни та насильства, показуючи, як інтелект може бути успішним там, де зброя зазнає невдачі.
Хьюз розповідає історію Залізного Гіганта, який таємничим чином з’являється і починає пожирати трактори та плуги в маленькому фермерському містечку, на жах і жах фермерів.. Вони залучають маленького хлопчика на ім’я Хогарт, сина фермера, щоб він подружився з велетнем і заманив його у гігантську яму.
поет Тед Г’юз, вибраний відділом короткометражних фільмів і повнометражної анімації. Бред Берд («Суперсімейка», «Рататуй») дебютував у повнометражному режисурі цією жвавою та зворушливою анімаційною пригодою, натхненною ілюстрованим дитячим романом поета. Тед Хьюз.');})();(функція(){window.jsl.dh('EdzsZujZGISJwbkPgeODgAk__37','
Нікому не буду спойлерити кінець, але залишу вам цитату, яка визначає загальний зміст фільму: «Ти той, ким хочеш бути.” «Залізний велетень» покажуть у кінотеатрі IU Cinema 3 червня в рамках серії «Гренфаллун: Людина і машина».