страх (наприклад, аналізів крові); стоячи на місці (наприклад, у черзі, в душі, на прийомі); занадто мало рідини в організмі (наприклад, через недостатнє пиття, хворобу, блювоту та/або діарею); вживання певних ліків (наприклад, діуретиків, ліків від високого кров’яного тиску).
Деякі причини непритомності нешкідливі, а інші серйозні. Причини, пов’язані з серцем, включаючи порушення серцевого ритму, є найсерйознішими причинами непритомності. Якщо ви не отримаєте попереджувальних знаків перед непритомністю, ви можете несподівано впасти та отримати травму.
Непритомність — раптова втрата свідомості на короткий проміжок часу. Через раптове падіння артеріального тиску до мозку більше не надходить достатньо крові. Ви входите в непритомний стан і непритомнієте. Ця реакція вашого тіла змушує ваше тіло лежати горизонтально на землі.
Ще про непритомність Реакція непритомності виникає через те, що мимовільна нервова система (ви не маєте впливу на цю частину нервової системи) недостатньо реагує на певні коливання артеріального тиску.. Зазвичай частота серцевих скорочень і кровоносних судин регулюються при зміні артеріального тиску.
Це можливі причини непритомність: Ваше тіло дуже чутливо реагує на певні речі, такі як біль, емоції або втома (наприклад, після тривалого стояння). Тоді організм дуже швидко розширює кровоносні судини та сповільнює серцевий ритм. Тоді мозок деякий час отримує менше крові.
Більш серйозні причини непритомність може бути:
- зневоднення.
- Розлади нервової системи, такі як захворювання від хвороби Паркінсона або РС.
- Захворювання серця або серцева аритмія.