У 1830 році Рам Мохан Рой подорожував до Сполученого Королівства як посол Імперії Великих Моголів забезпечити, щоб Постанова лорда Вільяма Бентінка про Бенгальський саті 1829 року, яка забороняла практику саті, не була скасована. Крім того, Рой звернувся до короля з проханням збільшити грошову допомогу імператору Великих Моголів.
Акбар II Акбар II надіслав Раджу Рама Мохана Роя як свого посланника до Лондона.');})();(function(){window.jsl.dh('RrvrZsqDBIWdkdUPm4H2gAg__25','
Першим індійцем, який отримав західну освіту, який поїхав до Європи та жив у Британії І'тісам-уд-Дін, бенгальський мусульманський священнослужитель, мунші та дипломат імперії Великих Моголів, який прибув у 1765 році зі своїм слугою Мухаммадом Мукімом під час правління короля Георга III.
Раджа Рам Мохан Рой виступали проти кастової системи, недоторканності, забобонів і вживання алкоголю. Він нападав на дитячі шлюби, полігамію, неписьменність жінок і принижений стан вдів. Він наголошував на раціоналізмі та сучасному науковому підході.
Раджа Рам Мохан Рой відомий очолював релігійні та соціальні реформи в Індії, які вимагали скасування Саті та повторного шлюбу вдів. Він заснував Брахмо Самадж у 1828 році. Це був один із найвпливовіших релігійних рухів в Індії та зробив значний внесок у становлення сучасної Індії.
Дружина Акбара: Акбар мав шість дружин, його першу дружину звали принцеса Рукайя Султан Бегум, яка також була його двоюрідною сестрою. Його другою дружиною була Бібі Хієра, дочка Абдулли Хана Могола. Його третьою дружиною була Саліма Султан Бегум, дочка Нур-уд-діна Мухаммеда Мірзи.