Порівняно з кульковими боєприпасами, боєприпаси з порожнистими вістрями проникають у об’єкти, що вражаються, на менші відстані; рідше подорожує через предмет; не може пробити різного роду перешкоди, в тому числі бронежилети; надає більше енергії та шкоди об’єкту ;
менше; є більш ефективним для швидкого виведення з ладу…
Ви бачите, що порожнисті точки завдають значно більшої шкоди. Ви бачите, що вихідна рана на порожнистому місці значно більша. Це тому що боєприпаси з порожнистими кінчиками утворюються грибами та осколками, коли вони влучають у ціль. Кінцевим результатом є набагато більше енергії, переданої цілі.
Порожниста куля може розширюватися приблизно в 2 рази від початкового діаметра. Це призводить до ширшого раневого каналу та максимальної передачі кінетичної енергії м’якій цілі. Логічно, чим більша шкода завдана загрозі, тим швидше ця загроза буде нейтралізована.
На додаток до розширення, деякі порожнисті точки також призначені для фрагментації, що спричиняє численні ранові канали та навіть більшу фізичну шкоду. Порожні наконечники з оболонкою значно смертоносніші, ніж звичайні кульові боєприпаси.
Цільнометалеві кулі Ці кулі ідеально підходять, коли вам потрібно завдати якнайбільшої шкоди та коли вам потрібна підвищена точність. Спочатку кулі Full Metal Jacket були створені як військові кулі. Це має сенс, тому що вам потрібна куля, яка завдає найбільшої шкоди.
Гаазька конвенція 1899 року, Декларація III, забороняла використовувати в міжнародній війні кулі, які легко розширюються або сплющуються в тілі. Поширеною помилкою є те, що боєприпаси з порожнистими кінчиками заборонені Женевськими конвенціями, оскільки ця заборона виникла значно раніше, ніж ці конвенції.