Відомо, що снаряди зі сталевими кожухами «іскрить» на броньованих упорах заднього ходу, становлячи потенційне джерело займання для незгорілого залишку пороху, що вилітає вниз.. Сталеві корпуси легко відрізнити від латунних за допомогою магніту. Більшість діапазонів забороняють ручне перезаряджання патронів, особливо 29 травня 2021 року
Завдяки розробкам і технологіям, боєприпаси зі сталевим корпусом містять біметалеву кулю. Це створює іскри в кінці наших діапазонів і призводить до проблем з безпекою. Майже всі стрільбища для приміщень не дозволяють використовувати біметалеві кулі саме з цієї причини.
ні. Звучить як хороший аргумент – поки ви не згадаєте, що сталь у вашій камері НАБАГАТО твердіша за сталь корпусу. Єдині речі, які правдиві, це те боєприпаси зі сталевим корпусом працюють брудніше (сталеві корпуси не розширюються та не закривають забруднення так добре, як латунь), і вам просто потрібно частіше чистити рушницю.
Більшість внутрішніх стрільбищ дозволяють використовувати патрони FMJ. Фактично, це один із найпоширеніших типів патронів на більшості стрільбищ. Невелика частина діапазонів не дозволяє цього, оскільки деякі військові кулі FMJ мають сталеві сердечники, які пошкоджують кульові пастки.
Ви не можете стріляти патронами із зеленим кінчиком на більшості стрільбищ, тому що він зроблений для проникнення в сталь, а на більшості критих тирів для лову куль використовується сталь. Хоча сталевий фон, швидше за все, зупинить кулю із зеленим наконечником, він завдасть великої шкоди, що коштуватиме багато грошей.
Дві речі вірні: Боєприпаси зі сталевим корпусом будуть бруднішими, оскільки корпус не розширюється та не закриває забруднення так добре, як латунний корпус. Просто потрібно частіше чистити рушницю. А сталеві корпуси ДІЙсно зношують екстрактор більше, тому що вони не такі ковкі латунні корпуси.