Зазвичай основне запитання надто складне, щоб відповісти одразу, тому ви використовуєте підзапитання, щоб крок за кроком прийти до відповіді на основне питання.. Формулювання підзапитань також дає вам уявлення про те, як ви повинні остаточно підійти до дослідження, і визначає, які методи дослідження ви будете застосовувати.
Питання частини це підпитання вашого основного запитання. Ви часто не можете відразу відповісти на офіційне дослідницьке запитання вашої дисертації чи дослідження. Ось чому ви використовуєте часткові питання які зосереджуються на меншій частині вашого дослідницького питання.
У висновку ви відповідаєте лише на своє головне запитання. Відповіді на ваші підпитання будуть надані в хронологічному порядку (наприклад, від 1 до 5)..
Формулювання підзапитань і гіпотез Дослідницьке питання часто занадто велике, щоб на нього було легко відповісти. Щоб краще провести дослідження тому доцільно розділити ваше дослідницьке питання на декілька підпитань.
Гарне головне питання досліджуваний, здійсненний, оригінальний, складний, релевантний, конкретний і зосереджений на одній проблемі.
Немає фіксованої кількості підзапитань, які ви повинні підготувати. Однак чим складніша ваша тема, тим більше підзапитань вам знадобиться. Спробуйте обмежитися 4-5 підзапитаннями. Якщо вам потрібно (набагато) більше, можливо, вам доведеться спростити або краще визначити ваше основне запитання.