Статут ООН був складений під час зустрічей, які відбулися між 25 квітня та 26 червня 1945 року, і був підписаний 50 країнами, включаючи Туреччину, 26 червня 1945 року в Сан-Франциско. Польща, яка не брала участі в перших конференціях, також підписала Статут ООН, збільшивши кількість держав-засновників до 51.
Протягом наступних двох місяців вони приступили до розробки, а потім підписання Статуту ООН, який створив нову міжнародну організацію, ООН, яка, сподівалися, що це запобіжить новій світовій війні, подібній до тієї, яку вони щойно пережили.
Кількість членів ООН зросла з початкових 51 держави-члена в 1945 році до нинішніх 193 держави-члени. Усі держави-члени ООН є членами Генеральної Асамблеї. Держави приймаються до членів за рішенням Генеральної Асамблеї за рекомендацією Ради Безпеки.
Стаття 51 Ніщо в цьому Статуті не порушує невід'ємне право на індивідуальну або колективну самооборону, якщо на члена Організації Об'єднаних Націй буде скоєно збройний напад, доки Рада Безпеки не вживе заходів, необхідних для підтримки міжнародного миру та безпеки.
51 член-засновник Організацію Об’єднаних Націй було засновано відповідно до Статуту Організації Об’єднаних Націй і Статуту Міжнародного Суду. Хартія була підписана 26 червня 1945 року представниками 50 країн; Польща підписала 15 жовтня 1945 р. Були 51 член-засновник у 1945 році.');})();(функція(){window.jsl.dh('o0frZr7yE_yRvr0Ph5GooQk__42','
27 червня 1950: Резолюція Ради Безпеки ООН (РБ ООН) 83 оголосила дії Північної Кореї порушенням миру, рекомендувавши членам ООН надати допомогу Південній Кореї відбити напад і відновити мир на Корейському півострові.